This website requires JavaScript.

Можливості порталу

Easy Markets - конструктор для отримання аналітичних звітів за розділами порталу:

Ціни на нафтопродукти

 • Функціонал розділу
 • Порівняння цін
 • Динаміка порівняння цін
Функціонал розділу «Ціни / Ціна на нафтопродукти»
 • Тип пального: Бензин моторний (А-80, А-92, А-95, А-98, Біобензин); Газойлі (Всі газойлі, Біодизель); Пропан і бутан скраплені, Газ природний скраплений
 • Одиниці виміру: кг, т, л
 • Валюта: грн, USD
 • Період: рік, місяць
 • Області України
У розділі дається порівняння роздрібних цін реалізації нафтопродуктів на АЗС з цінами імпорту. В роздрібних цінах враховано податки (акцизний збір та ПДВ), імпортні ціни – без податків. Порівняння можливо за кожною країною імпорту. Застосовано перехідний класифікатор, який дозволяє співставити статистику імпорту та внутрішнього ринку, зокрема, по кожному регіону України. Одночасно є можливість співставити внутрішні роздрібні ціни на АЗС за типами операторів – юридичними та фізичними особами. Додатково наводиться динаміка цінової маржі.
Різниця між внутрішньою та імпортною ціною на бензин А-95 в лютому 2020 року, USD/л
 • Тип пального: Бензин моторний (А-80, А-92, А-95, А-98, Біобензин); Газойлі (Всі газойлі, Біодизель); Пропан і бутан скраплені, Газ природний скраплений
 • Одиниці виміру: кг, т, л
 • Валюта: грн, USD
 • Період: рік, місяць
 • Області України
В даній таблиці ми бачимо, що середня роздрібна ціна на АЗС бензину А-95 в обраному періоді складала 1,06 USD/л. Причому, ціни у СПД - фіз. осіб були нижче (1,02 USD/л) у порівнянні з юр. особами (1,07 USD/л).
Ціна імпорту, наприклад, білоруського бензину була в лютому 2020 року 0,44 USD/л, що дозволяло отримати маржу в середньому 0,62 USD/л (без врахування податків на імпорт).
Динаміка цінової маржі на бензин А-95 в січні - липні 2020 року
 • Тип пального: Бензин моторний (А-80, А-92, А-95, А-98, Біобензин); Газойлі (Всі газойлі, Біодизель); Пропан і бутан скраплені, Газ природний скраплений
 • Одиниці виміру: кг, т, л
 • Валюта: грн, USD
 • Період: рік, місяць
 • Області України
На даному графіку можливо побачити, що найбільша різниця між цінами імпорту та середньої ціни реалізації на АЗС в першому кварталі 2020 року спостерігалась на бензині А-95 переважно з Литви, у другому кварталі – з Білорусії.
В квітні вдвічі знизилась маржа на бензині з Румунії за рахунок росту ціни імпорту на румунське паливо в даному періоді.

Моніторинг цін на нафтопродукти разом з Easy Markets

Світові ціни на нафтопродукти постійно змінюються в залежності від економічної та політичної ситуації. Так, наприклад, якщо на почату 2018 року спостерігалось поступове збільшення вартості, то вже на початку 2019 року відбулось стрімке її зниження. Далі пандемія 2020 року вплинула на формування вартості і це стало навіть підґрунтям до її меншого видобутку у зв’язку з різким зниженням попиту і великими залишками.

Моніторинг цін на нафтопродукти дозволяє бізнесу знаходитись завжди всередині ринку, отримувати інформацію просередні, оптові, граничніціни на нафтопродуктита відповідно підлаштовувати роботу бізнесу під світові тенденції та статистику.

Формування ціни на нафтопродукти за допомогою Easy Markets

Використання даного софту дуже корисне для сучасних підприємців, оскільки він відкриває доступ до аналітики торгівлі нафтою, допомагає сформулювати вірний план ведення своєї діяльності.

Оптові ціни на нафтопродукти більше відповідають світовому ринку, в той час, як на роздрібні це впливає лише через певний проміжок часу методами державного регулювання.

На роздрібніціни на нафтопродукти впливають такі основні чинники:

 1. Вартість нафти

 2. Курс валют

 3. Податки та збори

Вартість нафти напряму залежить від рівня попиту на неї не лише серед оптових покупців, а й серед роздрібних. Незважаючи на це, ціни мають бути гнучкими та конкурентоспроможними. Саме тому, міжвідомчою групою Міністерства Економіки України було визначено ціновий орієнтир при формуванні цін на нафтопродукти для того, щоб не тільки забезпечити захист споживачів, але і постачальників, які не матимуть можливості штучно знижувати вартість.

Серед перерахованих факторів це лише найвагоміші важелі впливу на вартість нафтопродуктів. Додатково впливає і те,яка ціна за перевозку нафтопродуктівбуде встановлена постачальником. На українському ринку вартість доставки сягає приблизно 15-25 грн/км. Також, на формування ціни впливає вартість зберігання нафтопродуктів.

Функції порталу

Доступ до матеріалу надається в максимально зрозумілій для користувачів формі. Для ефективності дослідження клієнти отримують інформацію у вигляді таблиць, графіків, діаграм, мап. Такі наочні матеріали дозволяють легко аналізувати дані не лише в різних країнах чи регіонах, а й в різний період часу. Серед таких даних і динаміка цін на нафтопродукти. Україна регулює питання їх вартості на законодавчому рівні, проте ці показники залежать від вартості укладених угод або затвердження Урядом. Проте в будь-якому випадку, вартість нафти, що купується у іноземних партнерів не повинна перевищувати світових цін. Реальні дані щодо роздрібних цін на нафтопродукти, порівняння динаміки цінової маржі, інформацію щодо різних операторів можна отримати скориставшись порталомEasy Markets.

Зручний у користуванні софт, чітка система класифікаторів та фільтрів надає можливість співставити статистику імпорту та внутрішнього ринку, проаналізувати дані за окремим видом пального, взяти вибірку необхідного періоду та регіону.

Можливості софту дозволяють моніторити світові ціни на нафтопродукти, аналізувати статистику в різних країнах. Також за допомогою спеціальних класифікаторів можна відстежувати та порівнювати середні ціни на нафтопродукти в будь-якому регіоні України. Як вже зазначалось, окремо надаються дані про динаміку цінової маржі. Аналітика даних приводиться відповідно до запитів.

Easy Markets - користуйтеся правильно, щоб отримати бажаний результат

Всі функції сайту складені таким чином, щоб клієнт міг отримати вичерпні відповіді на свої запитання. Саме тому ми надаємо доступ не до абстрактних роздумів і припущень, а до конкретних цифр і даних, які дають змогу складати прогноз щодо динаміки майбутньої діяльності.

Але для того, щоб отримати точні аналітичні дані, які будуть пов’язані виключно з вашою сферою діяльності, необхідно вказати:

 • тип пального (бензин моторний, газойлі, пропан і бутан скраплені, газ природний скраплений);

 • за який період ви бажаєте отримати аналітику (рік, квартал чи місяць);

 • одиницю виміру;

 • валюту;

 • регіон, який потрібно аналізувати.

Маючи таку інформацію, наша програма з легкістю сформує для вас всі аналітичні дані щодо продажу нафтопродуктів як на територіїУкраїни, так і за її межами.

Послугами Easy Markets користується велика кількість постачальників пального, оскільки дана платформа є унікальною в Україні. Досить популярний моніторинг цін на нафтопродукти вЧеркаській та Харківській області. Таблиці, надані нашим сервісом, включають дані щодо використання товарів як серед юридичних, так і фізичних осіб.

Продаж нафтопродуктів - це великий та надпотужний ринок, який активно розвивається не лише на території країни, а й по всьому світу. Постачальники нафти вважаються одними з успішніших бізнесменів, а компанії, які активно співпрацюють з закордонними партнерами і регулярно виконують транспортування нафти в інші країни світу значно розширюють свої можливості.

Easy Markets - софт, який обирають підприємці. Адже ми потурбувалися про те, щоб наші клієнти могли регулярно користувались актуальною інформацією.